Pénzügy, számvitel, kontrolling

Mérlegképes könyvelő állás Sümegen versenyképes jövedelemmel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tapolca és környéke
2018. 05. 29. 07:40

Mérlegképes könyvelő munkatársat felveszünk, Sümegre!

Feladatok:
• A számviteli törvény szerinti napi könyvviteli, pénzügyi, bérszámfejtési feladatok ellátása;
• A cég adóbevallásainak, éves és egyéb hatósági beszámolóinak elkészítése;
• Munkaügyi feladatok ellátása, bérszámfejtés;
• Kapcsolattartás a hatóságokkal;
• A könyvvizsgálat támogatása;
• Az ügyvezetés részére adatok szolgáltatása.

Elvárások:
• 5 év mérlegképes könyvelési tapasztalat, naprakész adózási ismeretek
• Analitikus és stratégiai gondolkodásmód
• Nagyfokú önállóság, megbízhatóság
• Felhasználói szintű PC ismeret

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Munkába járási támogatás
• Év végi és beszámoló benyújtását követő prémium
• Hosszú távú biztos munkalehetőség

Fényképes szakmai önéletrajzokat küldjék a következő címre:

  • h.csilla@plastmobalaton.hu

Vagy érdeklődni: 06 30/385-8002

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése