Őrzés-védelem

Portás, telepőr állás sümegi telephelyen azonnali kezdéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tapolca és környéke
2018. 12. 14. 15:14

Nyugdíjast vagy rész munkaidőben foglalkoztatott telepőr munkatársat felveszünk, sümegi telephelyünkre, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • ügyfelek tájékoztatása, eligazítása
  • előírt adminisztrációs feladatok elvégzése
  • telefonközpont kezelése, beérkező hívások továbbítása
  • kulcsok, bizonylatok őrzése, kiadása
  • telephely, üzem, bemutatóterem és irodaépület őrzése
  • teherporta működtetése a gépkocsik ki-, és beléptetéséhez
  • kimenő/beérkező szállítmány ellenőrzése
  • eseménynapló vezetése

Elvárások:

  • precizitás,
  • megbízhatóság
  • udvarias, segítőkész hozzáállás
  • erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • vagyonőri vizsga
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezni a 30/385 8002 -es telefonszámon, vagy a szabone.gizella@plastmobalaton.hu e-mail címen lehet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése