Építésvezető pozíció kollégát keresünk Tapolca és környékén

Bővülő cégünkbe, teljes munkaidőre keresünk építésvezető munkatársakat.

Munkavégzés helye irodaházunkban, Tapolcán és az építkezések helyszínein, a balatoni régióban.

A jelentkezők önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Rábízott kivitelezések költségvetésének elkészítése, ajánlatok bekérése
  • Ütemterv készítése, betartatása
  • A kivitelezés helyszíni irányítása
  • A kivitelező munkatársak napi szintű ellenőrzése, koordinálása.
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Rend-tisztaság-fegyelem fenntartása és a munkaterületre előírt rendszerek, előírások betartatása
  • A projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, (E-napló vezetés)
  • Felettes vezető rendszeres tájékoztatása a projektekről

Elvárások

  • Középfokú építőipari, építőmérnöki-, építész szakirányú végzettség
  • 1-3 éves szakmai gyakorlat magasépítési területen
  • Munkájában körültekintő, motiváló-, asszertív személyiség
  • Lojális, diplomatikus, döntésképes személyiség
  • MS Office és TERC program ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Előny a felelős műszaki vezetői jogosultság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, rendezett munkakörülmények egy újonnan épített irodaházban
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános