Igazgatói asszisztens állás Tapolcán

Sz-L Bau Kft.
Tapolca
2019. 11. 05.

Szereted a pörgést, szeretsz intézkedni, kérdéseket tisztázni, problémákat megoldani, miközben egy csarnok, iskola, hotel épül fel vagy egy műemlék újul meg?

Feladatok

FŐBB FELADATOK, AMELYEK RÁD VÁRNAK:

  • Az ügyvezető igazgató munkájának folyamatos segítése, gördülékennyé tétele,
  • Az ügyvezető igazgató által kiadott feladatok elvégzésének kontrollálása, jelentések, emlékeztetők, feljegyzések készítése,
  • A cég folyamatszabályozási, minőségbiztosítási feladatiban, minősítési eljárásban való részvétel, koordinálás, a társaság folyamatainak nyomon követése, auditjainak előkészítése,
  • A megrendelői és az alvállalkozói határidők, feladatok figyelemmel kísérése, dokumentációk előkészítése,
  • Titkárnői feladatok ellátása (adminisztráció, postai forgalom, telefonok, levelezés, stb.),
  • Megbeszélések, értekezletek előkészítése, emlékeztetők készítése,
  • Időpontok egyeztetése, levelek, email-ek elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (főiskola, egyetem)
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Gyakorlott MS Office felhasználói ismeretek
  • Projekt menedzsment ismeretek és szemléletmód
  • Jó kommunikációs készség, talpraesettség
  • Önállóság, precizitás, logikus gondolkodás, igényesség

Előnyök

  • Személyi asszisztensként szerzett tapasztalat
  • Építőiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

MIT CSINÁL A CÉG A MINDENNAPOKBAN?

Röviden: épít

Hosszabban: Ha már valaki megtervezte akkor mi átgondoljuk és újra számoljuk, ütemtervet készítünk, versenyeztetünk, ártárgyalunk, alvállalkozókat vadászunk, szerződünk, anyagot rendelünk, kooperálunk, ellenőrzünk, elszámolunk; beszámolunk, kiszámolunk, átadási dokumentációt készítünk, ingázunk, jövünk-megyünk, ha esik, ha fúj.

Végül pedig... büszkén kihúzzuk magunkat és átadjuk!

ESZKÖZÖK ÉS FELSZERELTSÉG:

  • laptop, okostelefon, saját vállalatirányítási rendszer

 ÍGY DOLGOZUNK:

  • Kivitelezési csapatunk generálkivitelezési projekteken dolgozik.
  • Te az irodában, a telephelyen fogsz dolgozni, innen segíted közvetlenül az ügyvezető igazgató munkáját és az építkezésen dolgozó művezető és építésvezető kollégáidat.

  CSAPAT MÉRETE

  • 70 fő fölött

LEGFIATALABB, LEGIDŐSEBB KOLLÉGA ÉLETKORA:

  • 19-61 év

  NYAKKENDŐ VAGY RÖVIDNADRÁG?

  • irodai viselet

KIKKEL FOGSZ EGYÜTT DOLGOZNI?

  • Fiatalos, dinamikus emberekkel és közvetlenül az ügyvezetővel

ÁTLAG ÉLETKOR

  • 30-40

SUPERPOWER?

  • Csapatszellem és a tulajdonos

LÉGKONDI VAGY ABLAK?

  • Mindkettő

NEMEK ARÁNYA

  • 1: 7 férfiak javára

JUTTATÁSOK:

  • Cafetéria
  • Telefon
  • Notebook
  • Céges képzések
  • Családi Nap
  • Karácsonyi Party

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott