Adminisztrációs munkakörbe angol nyelvismerettel rendelkező kollégát keresünk Tapolcán

Ravasz Roland Egyéni vállalkozó

Irodai adminisztrátor

Munkavégzés helye: Tapolca

2020. 01. 10. 08:59

Adminisztráció, irodai asszisztens állás Tapolcán.

Új munkatársunkat keressük tapolcai irodákban. Cégünk nagykonyhai gépek vásárlásával, kereskedésével foglalkozik. Legtöbb termékünket külföldről importáljuk, így az angol nyelvtudás elengedhetetlen az új kolléga számára.

Főbb feladatok:

  • Rendelések bonyolítása (angol nyelven)
  • Értékesítőkkel való kommunikálás (angol nyelven)
  • Fuvarok megszervezése
  • Bejövő számlák átnézése, feladása
  • Bejövő levelek, e-mailek megválaszolása
  • Titkárnői feladatok ellátása

Elvárások:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Alap MS Office felhasználói ismeretek
  • Alap számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, talpraesettség
  • Önállóság, precizitás, logikus gondolkodás

Előnyök:

  • Pénzügyön szerzett tapasztalatok
  • További idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • 8 órás munkaviszony
  • Irodánk Tapolcán található
  • Fiatalos csapat
  • Nyugodt környezet
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános