Gazdasági munkatárs-könyvelő pozícióba kollégát keresünk Tapolca és környékén

Sz-L Bau Kft.
Tapolca
2020. 06. 19.

A rábízott feladatok pontos, határidőben történő elvégzése, a munkáltató pénzügyi, pénzkezelési, számviteli előírásainak teljesítése, belső szabályozásának, valamint a feladatával összefüggő jogszabályok ismerete és nyomon követése, azok betartása.

Feladatok

  • Beérkező számlák formai és tartalmi ellenőrzése, nyilvántartása,
  • Könyvelési feladatok ellátása, bejelentések, statisztikák, bevallások stb. elkészítése
  • Bérszámfejtés, bérfizetés, azok egyeztetése
  • Táppénz, hiányzások, távollétek, szabadságok egyeztetése
  • Részvétel a havi és év végi zárással, főkönyvi egyeztetésekkel kapcsolatos feladatok ellátásában,
  • Gazdasági igazgató részére döntések előkészítése, kimutatások, jelentések készítése
  • Szerződések nyilvántartása, ellenőrzése,
  • Utalások előkészítése, kompenzálások elkészítése,
  • Feladatokkal összefüggő adminisztratív tevékenység, levelezések,
  • Leltárkészítés, elhatárolások előkészítése, egyezetése,
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal, hivatalokkal, kollégákkal személyesen és telefonon.

Elvárások

Elvárt végzettség:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrációs szám)
  • Szakirányú - elsősorban közgazdasági – végzettség

Elvárt minimális gyakorlati idő:

  • Könyvelési területen szerzett minimum 2 év szakmai tapasztalat

Egyéb elvárások:

  • Magabiztos, gyakorlatban hasznosítható számítástechnikai ismeret (word, excel)
  • Összetett feladatok gyors átlátása
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Empatikus személyiség
  • Határozott, dinamikus, igényes munkavégzésre képes személyiség
  • Leinformálhatóság, referenciák bemutatása

Előnyök

  • Felsőfokú (diploma) szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos egzisztencia

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!