Ingatlanértékesítő kollégát keresünk Tapolca térségéből

Lido Home Kft.

Ingatlanértékesítő

Munkavégzés helye: Tapolca

2021. 01. 05. 13:02

Mi már tudjuk mit tervezünk 2021-re!

Az új évtől Ön is tagja lehet az idén 10 éves Lido Home Ingatlan csapatának.

Piacvezető képzési, mentorálási és karrier rendszerünket úgy építettük fel, hogy új kollégaként, már az első hónapokban elérheti a több mint 500-700.000 forintos fizetést.

kollégákat keresünk Tapolca térségéből.

Amennyiben szívesen kipróbálná magát az ingatlan képviselő szakmában, küldje önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Ha a következő munkakörök érdeklik - területi képviselő, üzletkötő, tanácsadó, ingatlanreferens, ingatlanértékesítő, ingatlanközvetítő, értékesítő - és szívesen kipróbálná, milyen a legsikeresebbek között, a Lido Home ingatlan csapatában dolgozni, küldje el önéletrajzát nekünk!

Feladatok

  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása,
  • A meglévő ingatlan kínálat folyamatos bővítése,
  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.

Elvárások

  • Céltudatos gondolkodásmód, erős motiváció,
  • Pozitív életszemlélet,
  • Pontosság, munkabírás, rugalmasság
  • Alapvető számítógépes ismeretek.
  • Feddhetetlen előélet

Előnyök

  • Magas szintű kommunikáció,
  • Bármilyen területen szerzett értékesítési tapasztalat,
  • Helyismeret, kapcsolatrendszer,
  • Ingatlanszakmai OKJ-s végzettség

Amit kínálunk

  • Izgalmas változatos munka
  • Rugalmas munkaidő
  • Fix jövedelem + kiemelkedően magas, teljesítményarányos „mozgóbér”
  • Több ezres már meglévő, valós, kereső ügyfélkör
  • Több mint 4000-es szabadon értékesíthető ingatlan kínálat
  • Biztosított a teljesítményhez igazodó, gyors előre lépési lehetőség
  • Gyakorlati alapú díjmentes tréningrendszer, mentori támogatással
  • Modern irodai háttér, teljeskörű marketing támogatás
  • Egy közel 10 éve összeszokott csapat támogatása, biztonsága
  • A tevékenység indításához a vállalkozói jogviszony nem feltétel
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz megadása kötelező!